Oferta szkoleniowa

Szkolenia i wykłady dla firm, instytucji, organizacji i osób prywatnych

Od 25 lat pracuję w branży komunikacji i public relations w dużych firmach, budując polskie oraz międzynarodowe projekty strategiczne. Współpracowałam z takimi firmami jak PZU SA, Red Bull, ORANGE, ONET.pl, MICROSOFT, Bayer i CANAL+. W moich szkoleniach dzielę się doświadczeniami zdobytymi podczas budowania projektów dla moich partnerów oraz wiedzą naukową, z której korzystałam podczas obrony doktoratu na uczelni SWPS.

Regularnie prowadzę całodzienne lub kilkudniowe szkolenia zbudowane z wykładów, ćwiczeń, warsztatów i konsultacji. Oprócz tego, zajmuję się prowadzeniem wykładów dla biznesu, uczelni i osób skoncentrowanych na rozwoju osobistym. Występy są skierowane dla dużych, średnich i kameralnych grup w Polsce oraz w innych krajach europejskich. Mogą być poprowadzone zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Zapewniam także możliwość tłumaczenia na język migowy oraz tłumaczenia symultanicznego we wszystkich językach obcych.

Rezerwację miejsc i terminów szkoleń można zrobić za pomocą formularza kontaktowego.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera na podany przeze mnie adres e-mail. Szczegóły na temat sposobu przetwarzania danych znajdują się w Polityce Prywatności.